FYLLO B złota lampa ścienna / kinkiet z mosiężnym liściem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Waga produktu brutto kg | 1.2 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 24cm |
| Głębokość | 20cm |
| Szerokość | 15cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Materiał | metal / mosiądz / szkło |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor | mosiądz |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
