ENKEL 3P biała sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Długość | 160cm |
| Waga produktu brutto kg | 4.6 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 97cm, 118cm, 139cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 3 x 15W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Szerokość | 30cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 17cm |
| Materiał | metal |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| Średnica | 30cm |
| Źródło światła | E27 LED |
