ELECTRA lampa wisząca chromowa 4x60W E27 / 51-47724
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 4xE27 |
| Wymiary | 120x70x12 |
| Kolor | abażur czarny, sztyca srebrna |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz szklany |
