Demy lampa sufitowa plafon 1x40W E14 / 31-44518
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wymiary | 100x18x18 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE14 |
| Materiał | zawiesie stalowe, abażur PCV |
| Kolor | brązowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 18 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 18 cm |
