Arni - Plafon PLF-83947-S-CL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon Arni PLF-83947-S-CL
Nowoczesny, dekoracyjny plafon LED, który łączy prostotę formy z subtelnymi zdobieniami. Model Arni PLF-83947-S-CL firmy Italux doskonale sprawdzi się jako eleganckie główne źródło światła w salonie, sypialni, przedpokoju czy pokoju dziennym.
Wprowadź do wnętrza styl i funkcjonalność z plafonem Arni PLF-83947-S-CL. Ta nowoczesna lampa sufitowa LED o średnicy 38 cm oferuje 24 W mocy i 1680 lumenów, emitując białe, neutralne światło (4000 K). Dzięki płaskiej konstrukcji i dekoracyjnemu kloszowi z subtelnym wzorem sprawdzi się doskonale w salonie, korytarzu czy sypialni. Wybierz praktyczne rozwiązanie ze stylem — bez potrzeby wymiany żarówek.
Cechy i zalety
-
Design dekoracyjny — subtelne zdobienia na kloszu powodują, że lampa przyciąga wzrok, nie będąc przy tym nadmiernie dominująca.
-
Gładła forma — względnie płaska konstrukcja (ok. 7 cm wysokości) sprawia, że plafon jest dyskretny i nie zabiera przestrzeni.
-
Zintegrowane LED — brak konieczności dokupowania żarówek, prostota montażu i obsługi.
-
Neutralna barwa światła 4000 K — światło jest wystarczająco jasne, by dobrze oświetlić przestrzeń, ale jednocześnie nie nazbyt chłodne — dobry balans do użytku codziennego.
-
Uniwersalne zastosowanie — idealny do salonu, kuchni, sypialni, korytarza; wszędzie tam gdzie chcesz subtelnie oświetlić pomieszczenie głównym światłem.
-
Łatwy montaż — standardowe wymiary i klasyczna konstrukcja ułatwiają instalację.
Dane techniczne
| kelwiny | 4000K |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Maksymalna Moc | 24W |
| lumeny | 1680 lm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Rodzaj lampy | Plafony |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Wysokość | 7 |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |
| Średnica | 38 |
