Aragona lampa wisząca czarny 1xE27 / 31-19608
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wymiary | 130x12x12 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Materiał | zawiesie stalowe, abażur PCV |
| Kolor | czarny, abażur korkowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 12 cm |
