Alison - Lampa podszafkowa CLS1001-5W-WW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa podszafkowa Alison CLS1001-5W-WW marki Italux — biała aluminiowa obudowa, moc 5 W LED, barwa światła 3000 K, idealna do kuchni, nad blatem roboczym lub pod szafkami. Energooszczędne i funkcjonalne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz.
Zastosowanie i korzyści
-
Idealna do montażu pod szafkami kuchennymi, nad blatem roboczym — zapewnia dobre doświetlenie przestrzeni roboczej bez oślepiania.
-
Doskonała jako światło pomocnicze w witrynach, szafkach, łazienkowych lustrach albo w garderobie.
-
Biała obudowa sprawia, że lampa łatwo komponuje się z nowoczesnymi i skandynawskimi wnętrzami.
-
Energooszczędna — 5 W LED to bardzo mały pobór mocy przy wystarczającym blasku na potrzeby zadaniowego oświetlenia.
-
Niski profil i minimalistyczna forma — nie zaburza linii mebli i znajduje zastosowanie w zabudowie, gdzie przestrzeń nad blatem jest ograniczona.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Maksymalna Moc | 5W |
| Długość | 30 |
| lumeny | 400 lm |
| kelwiny | 3000K |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Wysokość | 0,95 |
| Szerokość | 3,3 |
| Materiał | Aluminium |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Meblowe |
| NAPIĘCIE | 24V |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
