Alessia - Lampa wisząca 5280-850RP-WH-3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Alessia 5280-850RP-WH-3 – subtelna jasność dla eleganckich wnętrz
Dodaj światła i lekkości swoim pomieszczeniom dzięki lampie wiszącej Alessia 5280-850RP-WH-3 marki Italux. Jej biała oprawa i minimalistyczna forma wprowadzają harmonię i spokój, stanowiąc idealne uzupełnienie wnętrz w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy klasycznym.
Dlaczego warto wybrać Alessia 5280-850RP-WH-3?
-
Subtelny design w bieli — lampa niemal stapia się z sufitem, dodając światła i harmonii.
-
Energooszczędne oświetlenie LED — brak konieczności wymiany żarówek, niższe zużycie prądu.
-
Regulowana długość zawieszenia — możliwość dopasowania do wysokości pomieszczenia.
-
Uniwersalne zastosowanie — idealna w salonie, jadalni, kuchni, sypialni czy przedpokoju.
Z lampą Alessia 5280-850RP-WH-3 wprowadzisz do swojego wnętrza światło w najbardziej elegancki sposób — prosty, ale efektowny.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Maksymalna Moc | 50W |
| lumeny | 2750 lm |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Wysokość | 8,5 |
| Materiał | Akryl, stop metali |
| Materiał klosza | Akrylowy |
| Średnica | 61 |
