Lampa Solarna Rings 2x1,5W 2x25lm 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor | CZARNY |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 335mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| Moc | 2x1.5W LED |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.2kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50lm |
| Zasilanie | SOLAR |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 485mm |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.3 |
| CRI [RA] | v |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 35.5mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 0.34kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| Materiał | ALUMINIUM + ABS |
| WAGA BRUTTO | 1.3kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
