Lampa Solarna Pot 3000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45 |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 1.2V/300 mAh |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WAGA NETTO | 0.14kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.19kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.2kg |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| Moc | 0.06W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 20 |
| Zasilanie | SOLAR |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Marka | Eko-Light |
