Słupek Solarny Tom RGB IP44 2szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| NAPIĘCIE | 1.2V/400 mAh |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 115 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | - |
| WAGA NETTO | 0.14kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 480 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 115 |
| WAGA BRUTTO | 0.19kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| CRI [RA] | 80 |
| Barwa światła | RGB |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| Moc | 0.1W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Zasilanie | SOLAR |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
