Plafon MAYA Chrome 36W LED Ø500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.5kg |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | MAYA |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| Kolor | CHROM |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
| Barwa światła | Neutalna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| Moc | 36W LED |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Marka | Milagro |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 0.376kg |
