Plafon MAYA CHROME 15W LED IP44 Ø330 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Moc | 15W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø330mm |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| WAGA NETTO | 0.60 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1650lm |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA BRUTTO | 0.80 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Kolor | CHROM |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| RODZINA LAMP | MAYA |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| KATALOG | 2023 |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78138 |
