Naświetlacz Solarny Flexi Poczwórny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- ON – włączamy lampę
- OFF – wyłączamy lampę
- Mode 1 – kiedy ruch jest wykryty lampa włącza się na 100% mocy. Po 20 sekundach bez wykrycia ruchu lampa się wyłącza
- Mode 2 – kiedy ruch jest wykryty lampa włącza się na 100% mocy. Po 20 sekundach bez wykrycia ruchu lampa przełącza się w tryb ekonomiczny i świeci z mocą 10% do kolejnego wykrycia ruchu
- Mode 3 – czujnik ruchu dezaktywowany, lampa cały czas świeci na 30% swojej mocy.
- SOS – lampa daje sygnał SOS
W tej lampie mamy możliwość zainstalowania panelu solarnego na zewnątrz, a źródła światła wewnątrz. Długość kabla to: 4,8m
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | 2*3.7V/1200mAh |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.5 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + POLIWĘGLAN |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 5.5V/180mA Polikrystaliczny |
| WAGA NETTO | 0.65kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 193mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.8kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24szt |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20.5kg |
| KOLOR | SREBRNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| MOC | 30W |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 134mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| CRI [RA] | 80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24szt |
| NAPIĘCIE | 2*3.7V/1200mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + POLIWĘGLAN |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20.5kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 134mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| NOWOŚCI | 23 |
| CRI [RA] | 80 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.5 |
| MOC | 30W |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| WAGA NETTO | 0.65kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 193mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 5.5V/180mA Polikrystaliczny |
| WAGA BRUTTO | 0.8kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | SREBRNY |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
