Listwa LED Vito T5 14W 4000K 120cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zasilanie | - |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 136.3 |
| RODZINA LAMP | VITO |
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA NETTO | 0.234kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 22.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA BRUTTO | 0.285kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600Lm |
| Materiał | PC |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 29.5 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.4kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| Moc | 16W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CRI [RA] | 80 |
