Lampka Podszafkowa Jojo RGB + 3000/6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterowanie oświetleniem jest niezwykle proste dzięki dołączonemu pilotowi, który umożliwia zmianę barw, intensywności światła oraz trybów świecenia. Lampka JOJO to idealne rozwiązanie do kuchni, sypialni, biura czy pokoju dziecięcego, gdzie zależy Ci zarówno na praktycznym oświetleniu, jak i dekoracyjnych efektach."
Dane techniczne
| Zasilanie | 18650 Lithium battery |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50lm |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Materiał | ABS + PC |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60 |
| CRI [RA] | 80 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Kolor | BIAŁY / CZARNY |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | PODSZAFKOWE |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K + RGB |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.5kg |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Moc | 0.6W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| KĄT ŚWIECENIA | 110°-120° |
