Lampa Solarna Depo 200LM 6500K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 90 |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 14500 3.7V/500 mAh |
| WAGA NETTO | 0.44kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WAGA BRUTTO | 0.49kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.7kg |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Barwa światła | Zimna 6500K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 200lm |
| Moc | 1.05W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 32 |
| Zasilanie | SOLAR |
